Miks olen raamatupidaja ja miks raamatupidamine? | Kaisa 

Käes oli 2010. aasta kevad, kui otsustasin erinevate valikute seast kandideerida majandusarvestuse erialale Tallinna Majanduskooli. Peale poolt õppeaastat olin täiesti veendunud, et seda tööd ma küll kunagi 8st 17ni tegema ei hakka (ja selles osas oli mul ka õigus). Üsna pea, aga sain praktikale ja hakkasin vaikselt selle tööga harjuma. Tänaseks on see minu igapäevatöö.

Raamatupidamise töö juures hoiab mind eelkõige vabadus – võin teha oma tööd hommikul kell 6 või õhtul kell 22. Lisaks on suureks plussiks asukohavabadus. Selle annab eelkõige tänane digikeskkond, kus (vähemalt meil Mamaretis) ei tule ükski klienti 19. kuupäeval oma tšekkidega kohale, kuna on vaja käibedeklaratsioon esitada. Meie armastame puid ja oleme oma töös vähemalt 99% osas paberivabad!

Raamatupidamine on väga lai ala ning midagi uut õpib iga päev. Tore on see, et kunagi igav küll ei hakka, pigem on pidevat peamurdmist ja uute teadmiste omandamist. Alati on oluline olla ühenduses teiste oma ala spetsialistidega, kuna üks teab üht ja teine teist asja täpsemini. Meil Mamareti tiimis on selline mõnus sümbioos tekkinud, kus saame alati teineteiselt kiiret nõu küsida.

Kaisa
Eelmine
Miks raamatupidamine? | Pille 
Järgmine
Miks raamatupidamine? | Triin